Series
Ratings
322
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Liver or DieRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
DynastyRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Coffee FriendsRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
DynastyRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Dunia: Into a New WorldRated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0
The Good WitchRated ★ 3.5