Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 1.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0