Series
Ratings
26
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0