Titles you rated
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Cats Don't Come When You CallRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5