Titles you rated
Real MenRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 4.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.5
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5