Series
Ratings
136
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Like the Clouds, Like the WindRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Car Masters: Rust to RichesRated ★ 4.0
Car Masters: Rust to RichesRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5
PenguindrumRated ★ 2.5