Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.0
Operation FinaleRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 3.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5