Movies
Ratings
111
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5
High-RiseRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 4.0