Titles you rated
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.0
The K2Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0