Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0