Titles you rated
BloodRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0