Series
Ratings
41
Crime SceneRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0