Titles you rated
Cyborg SheRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 2.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
It BoyRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5
KillersRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0