Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0