Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0