Titles you rated
If I Hadn't Met YouRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 2.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0