Titles you rated
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
Zu WarriorsRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 2.0
The PromiseRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
Æon FluxRated ★ 2.0
Grace of MonacoRated ★ 2.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
Mr. RightRated ★ 3.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5