Titles you rated
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 5.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 1.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 3.0
IDOLiSH7Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5