Movies
Ratings
860
MaterialistsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The Lady in the VanRated ★ 3.5
Will & HarperRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Young Woman and the SeaRated ★ 3.5
NightbitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
That ChristmasRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Trick 'r TreatRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 3.5