Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
ChawRated ★ 2.0
American MadeRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5