Titles you rated
GleeRated ★ 1.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0