Movies
Ratings
511
I Am DragonRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 3.0
King of PrismRated ★ 3.5
From Me To YouRated ★ 3.0- One Night OnlyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
DumboRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.5
CatsRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 3.5