Series
Ratings
74
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0