Movies
Ratings
15
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0