Titles you rated
Testament of YouthRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.0- Strayer's ChronicleRated ★ 1.0
Akko's SecretRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5