Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 5.0