Movies
Ratings
64
Forrest GumpRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Dear GrandmaRated ★ 2.5
Dance sports GirlsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0
CracksRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Muriel's WeddingRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
Any Day NowRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrankRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0