Movies
Ratings
513
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 4.5
Time TrapRated ★ 3.5
FireRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0