Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Just YouRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 3.5