Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
EmmaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Montana JonesRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0