Series
Ratings
102
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
MistyRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 2.5
PianoRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0