Titles you rated
The Front LineRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
xXxRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0