Titles you rated
NanaRated ★ 3.0
QT8: The First EightRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0