Series
Ratings
24
DevsRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 인간과 패션Rated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5