Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5