Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0- 젊은 엄마Rated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0