Series
Ratings
200
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.5
Frozen PlanetRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.5
Tomorrow VictoryRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- Family's HonorRated ★ 4.0