Movies
Ratings
60
The MartianRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0