Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Open WaterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The AssassinRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5