Series
Ratings
12
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0