Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation III: Love is the Pulse of the StarsRated ★ 5.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 3.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.5