Movies
Ratings
304
MoneyRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5