Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0