Series
Ratings
107
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0