Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0- PilotRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0