Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5