Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0