Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0