Movies
Ratings
315
AkiraRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5- One WinRated ★ 4.0