Series
Ratings
83
Skip and LoaferRated ★ 4.0
WWE: UnrealRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Little Lies We All TellRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Nanana's Buried TreasureRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5